درباره من

همه چیز از عشق به تئاتر شروع شد!... سال 1373من دانشجوی کارشناسی مدیریت بازرگانی بودم و در کنار کلاسهای دانشگاه فعالیت هنری خودمو در بخش بازیگری تئاتر صحنه شروع کردم.البته قبل از اون نقاشی و موسیقی رو اون هم با سازهای سه تار و ساز دهنی که هیچ ربطی به هم نداشتن و ندارن و نخواهند داشت شروع کرده بودم و....

ببخشید!...این قصه طولانیه پس اینطوری شروع میکنم:

همه چیز از سال1385 شروع شد که بنده با صداپیشگی ، بازیگری  و نمایش نویسی در نمایشهای رادیویی کار تولید محتوا رو شروع کردم.دو سال بعدش هم  کاملا مستقل تولید آیتم نمایشی طنز رو شروع کردم.نمونش آیتم قمریهاست که تو بخش نمونه کار صوتی براتون گذاشتم.میگم مستقل چون آیتمهایی که تولید کردم همه عواملش خودم بودم.نویسنده،سردبیر،ادیتور،بازیگر تمام  تیپها و تهیه کننده! اصلا برای همین بود که همکارام میگفتن علی یه آنتن بهش نصب بشه خودش یه رادیوی کامله!!! البته اونا این مطلب رو با ادبیاتی خیلی صمیمانه تر میگفتن که اینجا قابل ذکر نیست.عیبه... زشته...

تا یادم نرفته بگم که از سال 1387 در کنار فعالیت در رادیو کار تدوین تلویزیونی رو شروع کردم و در تمام این سالها تا همین حالا فعالیت خودم روبه عنوان برنامه ساز،ادیتور،نویسنده ،تهیه کننده برنامه زنده و تولیدی و بازیگر در نمایش های رادیویی و تلویزیونی ادامه دادم.

از بیوگرافی که بگذریم میرسیم به اصل مطلبی که میخوام درباره من بدونید:

اصولا به دو دلیل مهم تو این صفحه خودمو معرفی میکنم.اول اینکه کلا برای هر نوع فعالیت هنری و خلاقانه شاخکهام تیز میشه و بهش علاقه مند میشم حتی آشپزی_(اکیدا به آقایون توصیه میکنم به همسر فعلی یا احتمالی در آینده نگید چه غذاهایی رو بلدید درست کنید وگرنه مثل بنده می افتید تو چاه!)_ همین علاقه مندی هم باعث میشه با شور  و شوق و  بدون خستگی ،خلاقانه و با کیفیت کار کنم.

دوم اینکه نتیجه این همه سال فعالیت و تولید محتوا ، شده کوله باری از مهارت،توانمندی و مهمتر از اون ذهن مولف و ایده پردازی که باید استفاده بشه! در کنار اینها  کیفیت بالای خروجی هم به لحاظ محتوا هم به لحاظ فنی برای من مهمه و جزو خصیصه های  برنامه های تولیدی منه  و صد البته شناخت موسیقی و مهارتهای فنی به این امر کمک کرده.

سوم اینکه.....گفتم دو دلیل؟!...اشکالی نداره اینم مهمه درباره من بدونید:

باور دارم که خلاقیت تو فضای بسته و دستوری اتفاق نمیفته و  در حوزه تولید محتوا ، کار روتین دستوری  اونم بدون اهمیت دادن به میل  و خواسته مخاطب محکوم به شکسته.اصولا کار زوری و اجباری مثل بار کجه که به منزل نمیرسه!...متاسفانه این فضایی که توصیف کردم سالهاست علامت بارز و مشخصه اصلی رسانه ملی ماست.رسانه ای که بیشتر به میل مدیران بالادستی گرایش داره تا هم دل شدن با مردم و توجه به خواسته ها و نیازهای به روز اونها.

به همین دلیل و دلایل دیگه، تصمیم گرفتم تا مستقل کار کنم  و اندوخته خودم رو در اختیار تک تک افراد جامعه قرار بدم و از این طریق تعاملی سازنده و مفید داشته باشم.

نکته پایانی و مهم :

 منظورم از مستقل بودن این نیست که همه کارها رو به تنهایی انجام میدم! خوشبختانه یکی از اندوخته های ارزشمند من که میتونه به کیفیت کار شما کمک کنه ، داشتن تیم تولید حرفه ایه.اعم از گوینده به نام و مجرب، گزارشگر، تدوینگر،نویسنده،نوازنده،خواننده ،بازیگر،صدابردار و فیلم بردار و همچنین امکانات استودیویی حرفه ای

به یه برنامه ساز برای تولید پادکست یا ویدئو کست نیاز دارید؟

همین الان با من تماس بگیرید و سفارش خودتون رو ثبت کنید!
info@alinobakht.com
09124772751